Fractal Hikayeleri

Lion’s Arch şehirinin yepyeni atraksiyonu!!

Consortium sizi mükemmel sahnelerle bezeli bir maceraya atılmaya davet ediyor: Sisin Fraktallarına! Tyria’nın muhteşem geçmişindeki en müthiş anları tekrar yaşayın! Bu anlar sizi tarihin en ünlü simalarına karşı gücünüzü, hızınızı ve iradenizi test etmeye çalışacak! Hepsi ve daha fazlası sizi Sisin Fraktallarında bekliyor! Marriner kalesinin yanındaki Asura kapısındayız!

(UYARI: bazı fraktallar yaralanmalara, psikolojik rahatsızlıklara, körlüğe ve ölüme yol açabilir. Bu Asura kapısından geçerek, bu yaşanabilecek durumların hiç birinden Consortium’un sorumlu olmayacağını kabul etmiş olursunuz.)

-Consortium Halkla İlişkiler ve Yasal Savunma Timi

Fractal hikayeleri serimize hoş geldiniz. Bu yazı dizisinde sizlere elimden geldiğince girdiğimiz Fractal’larda neler döndüğünü anlatmaya çalışacağım.‌

Fractal nedir ? Fractal, siste bulunan gerçeklik parçalarıdır. Oyuncular Mistlock Gözlemevi’nde bulunan Dessa’nın yardım isteği üzerine gelir ve dengesizleşen bu gerçeklik parçalarını tekrar dengelemeye çalışır. Bunu yapmak için de o parçacığın içine gireriz.

Konuya benzer diğer yazılar...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir