Open World Deadeye

Build Open World

Bu build size açık dünya içeriklerinde rahat ve keyifli bir oynanış sağlar.

Ekipmanlar & Yemekler

Zırh
Silahlar

Aksesuarlar


Yemekler


Trait & Skiller

Skiller

Traitler

Notlar & Basit Bir Kombo

Kombo

  1. Pistol/Pistol ile başlıyoruz
  2. Çalıntı skili kullanıyoruz
  3. Başa dönSkilini enerji bitesiye kadar spamlıyoruz.

Notlar

Zırhları sizin için en ekonomik olanı özenle seçtik, zırhları Katedral bekçisi Jonez‘dan tanesi 42.000 karmaya alabilirsiniz. Waypoint kodunu da şöyle bırakalım [&BCIDAAA=] NPC yoksa, gelmesi için event zincirinin tamamlanması gerek. Yok kardeşim ben üşenirim veya karmam yok derseniz TP den 80 seviye exotic berserker set alabilirsiniz.

Gördüğünüz gibi build ekonomik ve basit bir build. Buildin amacı tek bir skille dayanıyor, her slota karşı avantaj sağlamaz, sadece mermi kullanıldığı için sektirilebilir. Eğer isterseniz shortbowla değişmek için bir de Dagger/Pistol taşıyabilirsiniz, en azından yakından melee vurabilmek için tavsiye ederiz. Deadeye spec mekaniği olarak tekil hasara odaklı bir sınıftır, bu build unload skili ile yeterince keyif verip hasar vurabilir, thief PvE de açık dünyada gayet yeterli fakat end game e yeterli olmayacaktır ve pek de tavsiye etmeyiz. PvE kalabalık eventlerde, shortbow size büyük avantaj sağlar, 1 spamlayarak tüm rakiplere dokunup loot alıp katılım kasabilirsiniz, hasar için pistol pistol kullanacağız.

Utility skillerinizi (can skili , ulti – 7-8 vs.) bolca kullanabilirsiniz, ölen hedef başına belli bir bekleme süresi yenileniyor. Kombo büyük hedefler için, küçüklere de yapabilirsiniz ölünce baştan resetlersiniz komboyu, bu komboya yapılabilecek ekstra pek olay olmadığı için kombo lazım olacaktır. Yukarıda nereden alacağınız yazmayan şeyleri TP(Trading Post)’den alabilirsiniz. Diğer sorularınızı da oyun içi guild yazı kanalından veya discorddan sorabilirsiniz.