Open World Reaper

Build Open World

Bu build size açık dünyada ve end game içeriklerinde rahat bir oynanış sağlar. Oynaması kolay, güçlü ve dayanıklı bir builddir. Hem tekil hem de çoğul hasar ile sizi açık dünyada yüzüstü bırakmaz.

Ekipmanlar & Yemekler

Zırh
Az daha pahalı DPS alternatifi:

Silahlar

Aksesuarlar


Yemekler


Trait & Skiller

Skiller

Traitler

Notlar & Basit Bir Kombo

Kombo

  1. Axe/Focus ile başlıyoruz
  2. Düşmanla arayı aç
  3. Düşmana yaklaşmaya başla
  4. Silah değiştiriyoruz

Boşta durmasın, her zaman beklemede olsun ve sürekli spamlayın.

Reaper Form Kombosu

  1. Life force bitene kadar;
  2. Eğer skiller beklemede ise 1 spam

Notlar

Zırhları sizin için en ekonomik olanı özenle seçtik, zırhları Katedral bekçisi Jonez‘dan tanesi 42.000 karmaya alabilirsiniz. Waypoint kodunu da şöyle bırakalım [&BCIDAAA=] NPC yoksa, gelmesi için event zincirinin tamamlanması gerek. Yok kardeşim ben üşenirim veya karmam yok derseniz TP den 80 seviye exotic berserker set alabilirsiniz.

Gördüğünüz gibi build ekonomik ve basit bir build. Yukarıda nereden alacağınız yazmayan şeyleri TP(Trading Post)’den alabilirsiniz. Diğer sorularınızı da oyun içi guild yazı kanalından veya discorddan sorabilirsiniz. Etraftaki ölümlerden life force kasıyorsunuz, fakat bazı skilleriniz de bunu veriyor iyi bir şekilde. Shout skillerinizin bekleme süresi kısa, ve kalabalığa karşı daha etkili. Ayrıca kullanıldığında can çeker ve ölüm gücü sağlar. Greatsword 2.skili canı %50 den az rakiplere kullanıldığında bekleme süresi olmuyor, daha iyi bir dps alternatifiniz yoksa spamlayabilirsiniz. Reaper formunda iken de diğer skilleriniz hasarınıza yetişemeyecektir. Life force (yaşam gücünüz) %30’un üzerinde ve reaper form beklemede değilse reaper’ a geçmeniz daha iyi olacaktır. Reaper form size ekstra bir can havuzu da sağlıyor bu sayede uzun süre dayanabilirsiniz. Son olarak şuraya basit bir kombo örneği de koyalım, geri kalan özellikleri de kendiniz keşfedersiniz ilerleyen zamanlarda.