Open World Soulbeast

Build Open World

Bu build size açık dünyada ve end game içeriklerinde rahat bir oynanış sağlar. Oynaması kolay, güçlü ve dayanıklı bir builddir.

Ekipmanlar & Yemekler

Zırh
Silahlar

Aksesuarlar


Yemekler


Trait & Skiller

Skiller

Traitler

Notlar & Basit Bir Kombo

Kombo

Oynanış: F5 basılı şekilde gezin (yani pet ile birleşmiş şekilde)
  1. Longbow ile başlıyoruz
  2. Silah değiştiriyoruz
  3. Tekrar, bekleme varsa 1 spamla.

Notlar

Zırhları sizin için en ekonomik olanı özenle seçtik, zırhları Katedral bekçisi Jonez‘dan tanesi 42.000 karmaya alabilirsiniz. Waypoint kodunu da şöyle bırakalım [&BCIDAAA=] NPC yoksa, gelmesi için event zincirinin tamamlanması gerek. Yok kardeşim ben üşenirim veya karmam yok derseniz TP den 80 seviye exotic berserker set alabilirsiniz.

Gördüğünüz gibi build ekonomik ve basit bir build. Pet olarak Smokescale kullanmanızı tavsiye ederiz, başka alternatifleri var ama skilleri sağlam bir pet olmasından ötürü tercih ettik. Bu peti HoT Tangled Depths de 2.bölgeden alabilirsiniz. Şunu unutmayın bu build için soulbeast spec’i lazım o yoksa bu buildi yapamazsınız. Yukarıda nereden alacağınız yazmayan şeyleri TP(Trading Post)’den alabilirsiniz. Diğer sorularınızı da oyun içi guild yazı kanalından veya discorddan sorabilirsiniz. Son olarak şuraya basit bir kombo örneği de koyalım, geri kalan özellikleri de kendiniz keşfedersiniz ilerleyen zamanlarda.